Wyniki konkursu na inicjatywy oddolne mieszkańców Człuchowa

Na konkurs wpłynęło 6 wniosków.
Po dokonaniu oceny przez komisję konkursową największą liczbę punktów otrzymały 4 projekty.:
1. W MAGICZNYM ŚWIECIE PANA KLEKSA - BEATA MUCHA - 55 punktów - kwota dofinansowania 5500 zł
2. WARSZTATY EDUKACYJNO-ANIMACYJNE “ZWIERZĘTA W KSIĄŻKACH” - TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI ODDZIAŁ W CZŁUCHOWIE - 54 punkty - kwota dofinansowania 5500 zł
3. BIBLIOTEKA TO MOJE MIEJSCE - JAN RADZIEMSKI - 47 punktów, kwota dofinansowania 5000 zł
4. IMPRESJE MALARSKIE NA PODSTAWIE LITERATURY REGIONALNEJ - WIESŁAWA MACUGOWSKA - 44 punkty, kwota dofinansowania 4500 zł
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.
Będzie się działo

---------------------

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"