Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Warsztaty szycia książeczek sensorycznych


W tajniki szycia wprowadzi nas Kamila Chrostowska-Chudoba, która oswoi nas z maszyną do szycia, zainspiruje i pokaże ciekawe rozwiązania.
Terminy warsztatów:
11 kwietnia - na pierwsze spotkanie zapraszamy mamy/babcie z dziećmi, które włączą się w projektowanie książeczki. Dla najmłodszych przygotujemy strefę zabaw.
18 kwietnia
25 kwietnia
Godz. 16:45-18:30
Klub Czytelnika
Liczba miejsc jest ograniczona. obowiązują zapisy: 59 83 41 116
Książeczka sensoryczna to materiałowa zabawka, która wpływa na zmysły dziecka i wspiera rozwój malucha. Wykonana jest z różnego rodzaju tkanin oraz elementów dekoracyjnych (koralików, wstążek, suwaków i cekinów). Pobudza wyobraźnię i kształtuje zdolności motoryczne.

*************************

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]