Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie z Barbarą Wysoczańską


4 marca zapraszamy na spotkanie z Barbarą Wysoczańską autorką takich książek jak: "Aktoreczka", "Narzeczona nazisty", "Siła kobiet" czy "Cena wolności". Pisarka spotka się z czytelnikami w Klubie Czytelnika o godz. 16:00.

 

Barbara Wysoczańska to powieściopisarka, która zajmuje się literaturą obyczajową. Jej debiut literacki to romans osadzony w realiach II wojny światowej. Książka Wysoczańskiej „Narzeczona nazisty” przedstawia historię Polki Hani Wolińskiej, która jest studentką germanistyki i w przeddzień wybuchu II wojny światowej podejmuje się pracy jako dama do towarzystwa zamożnej, niemieckiej hrabiny. W jej domu poznaje wnuka swojej pracodawczyni, hrabiego Johanna von Richtera. Wysoczańska w swojej powieści przedstawia studium miłości pomiędzy dwojgiem osób, pochodzących z dwóch różnych środowisk. (źródło: znak.com.pl).

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]