Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konkurs plastyczny i literacki "Zwierzęta w książkach"


Konkurs plastyczny "Zwierzęta w książkach"

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z Człuchowa, którzy są Czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publiczne w Człuchowie

2. Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie (ul. Szczecińska 5) do Wypożyczalni dla Dzieci do dnia 31.05.2024 r.

3. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać zwierzęcą z ulubionej bajki, opowiadania lub książki.

4. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin

 

Konkurs literacki "Zwierzęta w książkach"

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z Człuchowa, którzy są Czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publiczne w Człuchowie oraz do podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wierzchowie Dworzec i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie.

2. Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie (ul. Szczecińska 5) do Wypożyczalni dla Dzieci do dnia 31.05.2024 r. lub wysłać w formie elektronicznej na adres: biblioteka@czluchow.eu

3. Zadanie konkursowe polega na napisaniu pracy literackiej o zwierzęciu, które jest bohaterem wybranej książki, baśni lub wiersza.

4. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin

 

Inicjatywa oddolna Warsztaty edukacyjno-animacyjne "Zwierzęta w książkach" realizowana w ramach projektu "Bibliotekę mam po drodze - wchodzę".

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]