Ferie zimowe w bibliotece 2024

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem.

Spotykamy się od 29 stycznia do 9 lutego (od poniedziałku do piątku) w godzinach 10:00 - 12:00
Warsztaty i zajęcia artystyczne odbywać się będą w Klubie Czytelnika MBP
Odjazdowe animacje (02.02.) oraz bal karnawałowy (09.02) odbędą się w sali Miejski Dom Kultury w Człuchowie
We wtorki i czwartki w godzinach od 12:00 do 14:00 zapraszamy na seanse filmowe do kina.
Liczba miejsc jest ograniczona. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: osobiście w Wypożyczalni dla dzieci lub telefonicznie 59 83 41 116

Poniżej dostępny jest regulamin i zgada na udział dziecka w zajęciach:

Regulamin