Amnestia 2021

Przez cały miesiąc maj nie będą naliczane koszty upomnienia oraz kary za przetrzymanie książek.
Informujemy, że biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Jeśli korzystasz jeszcze z wypożyczonych książek, przedłuż termin zwrotu o kolejny miesiąc. Możesz to zrobić telefonicznie - 59 83 41 116 lub mailowo:bibliotekaczl@wp.pl
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem książki można wypożyczyć na miesiąc czasu
W razie zagubienia lub zniszczenia wypożyczonych egzemplarzy można przynieść inną książkę w zamian