Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

#wiktoria 1920


W ramach realizacji projektu "Mobilna gra miejska dla młodzieży powiatu człuchowskiego ph. Bitwa Warszawska" odbędzie się cykl szkoleń dla bibliotekarzy z powiatu człuchowskiego na temat tworzenia mobilnych gier miejskich w oparciu o aplikacje Action Track. Zespół będzie pracował nad grą dostępną na smartfony i inne urządzenia mobilne, której fabuła będzie oparta na wydarzeniach związanych z Bitwą Warszawską. Liczymy na to, że przedstawienie historii tzw. "cudu nad Wisłą" w formie elektronicznej będzie o wiele bardziej atrakcyjne, zrozumiałe i świetnie trafi do młodzieży. Głównym celem projektu jest upowszechnianie wśród młodzieży powiatu człuchowskiego wiedzy o wydarzeniach ważnych dla naszego narodu m.in. związanych z odzyskaniem niepodległości. Nowe narzędzie wpłynie na rozwój intelektualny młodzieży, pozwoli lepiej poznać historię Polski, a także pozwoli młodym ludziom na uczestniczenie w życiu społecznym.

Już dziś gorąco zapraszamy na premierę gry, która będzie miała miejsce w Człuchowie 17 października 2020 r.

Partnerem w projekcie jest Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie oraz Firma Good Books z Wrocławia.

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie obchodów - www.niepodlegla.gov.pl

 

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]