Wernisaż Stanisławy Sierant

Serdecznie zapraszam Państwa 14 lutego na otwarcie wystawy malarstwa Stanislawy Sierant – człuchowskiej artystki, która na swoim koncie ma setki obrazów i rysunków, które można oglądać zarówno w polskich, jak i zagranicznych galeriach.  Wystawa retrospektywna stanowi podsumowanie 55 letniej pracy twórczej artystki, prezentować będziemy starsze obrazy, malowane w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych oraz te najnowsze, które powstały w ubiegłym roku i przedstawiają człuchowski park po wichurze.  Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie mini recital mezzosopranistki Anny Marii Adamiak oraz występ Miłosza Gawrońskiego. Zapraszamy Państwa na godzinę 17:00 do Klubu czytelnika.