Wernisaż - Sztuka niejedno ma imię

Mimo wszystkich przeciwności losu wystawa "Sztuka niejedno ma imię" odbyła się. Tuż przed otwarciem rozpętała się niesamowita śnieżyca, która utrudniła dojazd artystom. Ostatnie prace wieszaliśmy chwilę przed 17:00. Kawa, herbata stygła w termosach, kwiaty kupiliśmy tuż przed zamknięciem kwiaciarni. Udało się! Jak zwykle możemy liczyć na mieszkańców Człuchowa, którzy mimo niesprzyjającej aury dotarli na wernisaż. W sali Klubu Czytelnika 11 artystów (w tym 9 członków Związku Artystów Plastyków Oddział Pomorze) zaprezentowało 37 obrazów. Każdy prezentuje inny styl, inną technikę oraz różną wrażliwość artystyczną. Prace robią duże wrażenie, zachwycą tego co lubi sztukę abstrakcyjną, jak i tych bardziej przywiązanych do klasyki. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia wystawy.
Zdjęcia: Janina Szymanowska