Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Warsztaty mydlarskie


23 października odbyły się warsztaty mydlarskie w ramach realizacji projektu "Laboratorium wirusa - cykl warsztatów edukacyjnych dla przedszkolaków". Na początku dzieci poznały materiały, które potrzebne są do zrobienia mydła oraz dowiedziały się jakie właściwości ma mydło. Podczas zajęć każde dziecko zrobiło piękne glicerynowe mydełka według własnego projektu. Spotkaniu towarzyszyła krótka pogadanka na temat prawidłowego mycia rąk, przedszkolaki oglądały również książeczki o wirusach i bakteriach, które dostępne są w naszej bibliotece. Dzieci świetnie poradziły sobie z zagadkami oraz wykazały się dużą wiedzą na temat dbania o higienę.
Dziękujemy Pani Dorocie za wprowadzenie nas w kolorowy i aromatyczny świat mydła.


"Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich".

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]