Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie z Katarzyną Gacek


Katarzyna Gacek z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła kurs detektywistyczny. Mieszka pod Warszawą, ma troje dzieci, pięć kotów oraz psa.
Ta bardzo wszechstronna pisarka zaczęła swoją karierę od powieści kryminalnych pisanych wspólnie z z Agnieszką Szczepańską (Zabójczy spadek uczuć, Zielony trabant, Dogrywka). Razem z podróżnikiem Markiem Kamińskim napisała przygodową książkę dla dzieci Marek i czaszka jaguara. Powieść kryminalna " W jak morderstwo", doczekała się ekranizacji na Netflixie. Najnowsza seria autorki, której bohaterkami są detektywki z agencji „Czajka”, to „Pies ogrodnika” (nominowany w 2023 roku do Nagrody Wielkiego Kalibru) oraz „Gra pozorów”. Tom trzeci, „Krew z krwi”, ukazała się na początku 2024 roku.

Zapraszamy do Klubu Czytelnika na godzinę 17:00
Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek i otrzymania autografu.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]