Spotkanie z Elżbietą Wisławską

27 września odbyła sie promocja książki Elżbiety Wisławskiej "W drodze. Moje podróże z literaturą w tle". Pani Elżbieta jest emerytowaną bibliotekarką, dziennikarką i podróżniczką. O swojej najnowaszej książce opowiadała podczas spotkania autorskiego w człuchowskiej bibliotece. Czytelnicy dzięki bogatej prezentacji mogli przenieść sie w najdalsze zakątki świata. Autorka zaprezentowała swoja najnowszą publikację, w której opisuje podróże m.in. do Chin, Australii, Singapuru, Kambodży, Albanii i Włoch. Inspiracją była literatura, która zawsze towarzyszyła pisarce.  Książka jest hołdem złożonym ludziom spotkanym podczas tych podróży.