Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie autorskie z Filipem Porębskim


Filip Porębski urodził się 11 maja 2001 roku. Uwielbia czytać, pisać i spotykać się z przyjaciółmi. Kocha teatr. Gdy miał 8 lat samodzielnie przeczytał swoją pierwszą książkę i od tego czasu zazdrościł pisarzom tego, że mogą wydawać historie swojego autorstwa.

Pewnego dnia postanowił sam napisać pewną, króciutką historię. Wziął do ręki białą kartkę papieru A4, długopis i zaczął pisać. Następnego dnia dał tę historyjkę do przeczytania swojej pani nauczycielce od języka polskiego. Pani była pod wrażeniem, że taka młoda osoba samodzielnie pisze opowiadania.

Z biegiem czasu Filip pisał coraz to nowe, lepsze i ciekawsze historyjki. Gdy miał 16 lat postanowił napisać sztukę teatralną
pt. ,,Słońce na polu minowym’’. Jakiś czas później wystawił ją teatr Lalki i Aktora ,,KUBUŚ’’ w Kielcach. Kolejną jego książkę
pt. ,,BANDA NIEUDACZNIKÓW’’ będziecie mogli niebawem przeczytać, ponieważ aktualnie znajduje się w procesie wydawniczym.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]