Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wydarzenia

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny
Bez choinki nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia. Na kilka dni przed świętami zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Moja choinka".
Czytaj więcej

Wystawa fotografii "Nasze morze"

Wystawa fotografii
Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii "Nasze morze" członków Stowarzyszenia Marynistów Polskich, Oddział Fotograficzny w Słupsku. Zdjęcia można podziwiać w Wypożyczalni dla dorosłych do końca grudnia 2020 r.
Czytaj więcej

Biblioteczna wróżba

Biblioteczna wróżba
Andrzejkowa wróżba w oryginalnym wydaniu w człuchowskiej bibliotece
Czytaj więcej

Biblioteka otwarta

Biblioteka otwarta
Pewnie przywykliście już do ciągłych zmian związanych z otwarciem/zamknięciem biblioteki. Tym razem dobra wiadomość!Od poniedziałku - 30 listopada- biblioteka ponownie otwarta dla Czytelników Swoją pracę wznawia również Filia nr 1 na Os. Młodych
Czytaj więcej

Wesoły miś

Wesoły miś
25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasza biblioteka przygotowała niespodziankę dla najmłodszych
Czytaj więcej

Za zamkniętymi drzwiami

Za zamkniętymi drzwiami
Drodzy Czytelnicy!Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury. 
Czytaj więcej

Warsztaty mydlarskie

Warsztaty mydlarskie
23 października odbyły się warsztaty mydlarskie w ramach realizacji projektu "Laboratorium wirusa - cykl warsztatów edukacyjnych dla przedszkolaków".
Czytaj więcej

Wyniki

Wyniki
Ogłoszenie wyników mobilnej gry miejskiej"Kadr 1920. Powrót do przeszłości."Nagrody będą do odebrania w Miejskiej Bibliotece publicznej w Człuchowie, ul. Szczecińska 5 do dnia 23 października (włącznie) do godz. 15:00 po wcześniejszym umówieniu się t…
Czytaj więcej

Quest historyczny

Quest historyczny
Głównym celem gracza jest spełnienie prośby żołnierki z Ochotniczej Legii Kobiet i przemycenie przez granicę pierścienia rodzinnego. 
Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]