Nowe zasady wypożyczania książek

Nasza biblioteka będzie otwarta dla czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 - 18:00

W bibliotece może przebywać max. 3 czytelników

Na tą chwilę Czytelnik będzie mógł tylko zwrócić lub wypożyczyć książki i czasopisma.

Książki podaje wyłącznie bibliotekarz.

Wyłączone z użytkowania pozostają: Czytelnia Internetowa i kącik prasy. Nie będziemy świadczyć również usług ksera i drukowania.

Filia nr 1 jest nadal zamknięta do odwołania. Czytelników zachęcamy do korzystania z księgozbioru Biblioteki Głównej.

Zachęcamy do przygotowania sobie listy książek do wypożyczenia.

W soboty biblioteka jest nieczynna.

Liczymy na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość.

Dołożymy wszelkich starań aby nasi pracownicy i czytelnicy mogli czuć się bezpiecznie