Książka pod choinkę

Kochani! ruszamy z akcją "Książka pod choinkę". Małym prezentem w formie książki i świątecznego lampionu chcemy obdarować osoby starsze, samotne i chore. Prezent podarujemy naszym wieloletnim czytelnikom, ale również osobom starszym, które do tej pory nie korzystały z oferty człuchowskiej biblioteki lub nie miały takiej możliwości.

Przez tą akcję chcemy pokazać, że każdy może zapisać się do biblioteki i doświadczyć, że książka jest najlepszym przyjacielem i znakomitym lekarstwem na gorsze dni.
Zachęcamy gorąco mieszkańców Człuchowa i regionu do włączenia się w akcję.
Wystarczy przekazać do biblioteki nową książkę. Może być to powieść obyczajowa, romans historyczny lub dobry kryminał. Wybór pozostawiamy Państwu.
Dzięki współpracy z księgarnią "Lena" z Czerska w przyszłym tygodniu będzie możliwość zakupu książek w naszej bibliotece.
Akcja trwa do 11 grudnia
Liczymy na Państwa zaangażowanie i dobre serce.