Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gajowy - spotkanie autorskie z Dominiką Caddick


Najnowsza książka pisarki "Gajowy" to emocjonująca i intrygująca opowieść o dwojgu bardzo różnych ludziach, którzy dzięki współpracy i determinacji odnajdują nowe możliwości w swoim życiu.

 

Dominika Caddick urodziła się w 1984 roku, pochodzi z malowniczego Białego Boru. Od 2005 roku mieszka w Anglii. Jest autorką dwóch nowel obyczajowych: „Jednak” i „Tak miało być”, a także tomiku poezji „Życiem pisane”. W 2020 r. otrzymała tytuł Osobowość Roku w dziedzinie kultury w Gorzowie Wielkopolskim. Promuje i wydaje projekty niezależnych autorów oraz debiutantów. Założyła firmę wydawniczą DC Books. Z natury jest realistką, z wyboru optymistką z głową pełną niekonwencjonalnych pomysłów i marzeń. Kiedy tylko czuje, że życie wokół niej za bardzo się rozpędzi, ucieka w świat samotnych spacerów i starych piosenek. U ludzi ceni szczerość i tolerancję oraz otwartość na piękno otaczającego świata.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]