Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Czarownice Ziemi Człuchowskiej i okolic


XVII i XVIII wiek to czasy, kiedy o czary mógł zostać oskarżony każdy, niezależnie od płci, wieku, czy pochodzenia. Ofiarami najczęściej padały jednak kobiety. Jeśli chcesz poznać bliżej praktyki magiczne czarownic Ziemi Człuchowskiej i okolic to zapraszamy na spotkanie ze specjalistami w tej dziedzinie:
Anna Koprowska-Głowacka - autorka licznych książek: „Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa pomorskiego” , „Magia ludowa z Pomorza i Kujaw”, „Rybak i diabeł. Legendy znad Morza Bałtyckiego” , „Czarownice z Pomorza i Prus”. Jest magistrem historii, regionalistką, specjalistką - konsultantką do spraw personalnych, publicystką, autorką artykułów i poetką.
Adam Satro - miłośnik archeologii i historii. Założyciel Człuchowskiej Grupy Exploracyjnej – pasjonat odkrywania ciekawych tajemnic naszego regionu oraz miejsc, do których nie dotarł przed nim nikt inny. Autor licznych artykułów o Ziemi Człuchowskiej i tomiku poezji „Poza horyzontem zdarzeń”

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]