Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ankieta


Jednym z zadań, które realizujemy w ramach Programu BLISKO jest przeprowadzenie diagnozy potrzeb lokalnej społeczności, na podstawie której chcemy się dowiedzieć czego mieszkańcy Człuchowa potrzebują w ramach działalności biblioteki. Jakiej oferty oczekują od nas i w jakim wydarzeniu chętnie wzięliby udział. 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Dzięki diagnozie poznamy lepiej potencjał kulturowy naszej społeczności.
Państwa zdanie jest dla nas ważne i pozwoli nam zmienić się na lepsze. Do wypełnienia ankiety zachęcamy naszych użytkowników, jak również osoby, które do tej pory nie korzystały z naszej oferty.
Ankietę można wypełnić tradycyjnie- wersja papierowa dostępna jest w naszej bibliotece lub elektronicznie.

 

Wersja elektroniczna jest dostępna pod linkiem:
Ankieta dla dorosłych:

https://docs.google.com/forms/d/1sNM1arThtbSjhM0VO1DzaCIXcKqlV0okkPHmG_fmZ7Y/edit
Ankieta dla młodzieży (uczniowie klasy VIII i szkół średnich)
https://docs.google.com/forms/d/1sNM1arThtbSjhM0VO1DzaCIXcKqlV0okkPHmG_fmZ7Y/edit

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]