Zwyczajni/Niezwyczajni

Na spotkanie przybyli członkowie rodzin, znajomi i sąsiedzi, którzy wspominali niezwykłych człuchowian:
1. Józefa Berenta
2. Edmunda Jana Kloskowskiego
3. Lecha Zasadzkiego
4. Czesława Kozioła
5. Jana Bernarda Jakubowskiego
To właśnie Ci bohaterowie są patronami nowych ulic w naszym mieście położonych w zachodniej części miasta między ulicą Koszalińską a Aleją Wiosenną.
Spotkanie poprowadzili: dyrektor MBP Maria Dabrowska oraz Pan Andrzej Suchański, którzy zachęcali również do zabrania głosu członków rodzin i znajomych.

Do końca czerwca można obejrzeć wystawę w Klubie Czytelnika, która towarzyszyła spotkaniu. Prezentujemy zdjęcia, dokumenty, pamiątki rodzinne, obrazy i rysunki niezwykłych bohaterów.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, dzięki którym mogło się odbyć spotkanie, tym którzy dosieśli materiały na wystawę a przede wszystkich najbliższym członkom rodzin, którzy zechcieli podzielić się wpomnieniami i historiami rodzinnymi.
Fot. Beata Gliwka