Z książką na start

Na wyprawkę składa się:
-książka „Krasnal w Krzywej czapce"
-broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” – praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki.
-Karta Małego Czytelnika – karta biblioteczna do zbierania naklejek za wypożyczone książki
Wystarczy zapisać dziecko do naszej biblioteki i wypożyczyć dowolną książkę.
Podczas każdej wizyty dziecko dostaje naklejkę, którą umieszcza w Karcie Małego Czytelnika, a po uzbieraniu 10 takich naklejek otrzymuje imienny dyplom.

Wyprawkę Czytelniczą mogą otrzymać również dzieci, które są już zapisane do biblioteki.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!
Liczymy na to, że to właśnie książki i biblioteka staną się waszymi najlepszymi przyjaciółmi