Wystawa popandemiczna

Krystyna Hrehorowicz jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie oraz Studium  Reklamy w Warszawie.    Zajmuje się rysunkiem, akwarelą, malarstwem olejnym i akrylowym. Jej prace znajdują się w zbiorach instytucjach i prywatnych w Polsce ale również w Niemczech, Holandii, Szwecji, Norwegii, USA i Kanadzie. Malarka ma za sobą około 40 wystaw indywidualnych i prawie 70 zbiorowych w Polsce i za granicą.

Należy do usteckiego oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich, oraz do Stowarzyszenia Pastelistów Polskich w Nowym Sączu. Artystka, poza twórczością malarską zajmuję się również innymi dziedzinami sztuki. Zilustrowała liczne zbiory i tomiki wierszy swojej    mamy, a dzieje jej burzliwego życia opisała w książkach: „Raja” wydanej w 2014r i „Nie opuszczę cię aż do śmierci” wydanej w 2018r.

Zdjęcia zostały wykonane prze Janinę i Józefa Szymanowskich