Uniwersytet Zdrowego Seniora

Od września będziemy realizować projekt ph. "Uniwersytet Zdrowego Seniora".

Głównym celem projektu jest aktywizacja ruchowa człuchowskich seniorów oraz promocja zdrowego trybu życia.

W ramach projektu zostaną zorganizowane bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz spotkania i pogadanki ze specjalistami.

W ramach inicjatywy zaplanowano gimnastykę z elementami jogi, a także zajęcia z nordic walking w plenerze z instruktorem, który pokarze prawidłową technikę chodzenia z kijami.

Dodatkowo odbędą się spotkania z dietetykiem, pszczelarzem, zaplanowano warsztaty z psychologiem i warsztaty z biblioterapi.

Obowiązują zapisy w bibliotece, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejnośc zgłoszeń.

Zgłoszenia pod numerem telefonu: 59 83 41 116

mailowo: bibliotekaczl@wp.pl

lub w bibliotece - ul. Szczecińska 5, Człuchów

"Sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN"