Rozmemuary - spotkanie autorskie z Wojciechem Kuczokiem


Dzięki dofinansowaniu WiMBP w Gdańsku oraz Instytutu Książki w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Wojciechem Kuczokiem, jednym z najzdolniejszych pisarzy polskich, laureatem Nagrody Literackiej Nike za powieść  „Gnój”.

Na spotkaniu rozmawialiśmy głównie  o najnowszej książce Wojciecha Kuczoka  „Rozmemuary”.  Autor opisuje w niej swoje codzienne życie,  nie tylko zawodowe. Przepięknie mówi o  swoim życiu rodzinnym, które wcale nie należy do łatwych.  Śmiało i bezlitośnie komentuje absurdy współczesnej Polski. A wszystko to napisane jest przepiękną polszczyzną.

Z pełną odpowiedzialnością zachęcamy do lektury!

 

http://czluchow.naszemiasto.pl/artykul/czluchow-wojciech-kuczok-i-jego-rozmemuary-w-bibliotece,5125909,artgal,t,id,tm.html

 

http://www.loczluchow.pl/zycie-szkolne/aktualnosci/1012-spotkanie-z-w-kuczokiem

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]