Znaleziono więcej niż jedną stronę z takim samym tytułem, proszę wybierz:

8 polskich nowel

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-03 09:52:57

"NOWELE POLSKIE" będą rozbrzmiewać podczas Narodowego Czytania. Zapraszamy mieszkańców Człuchowa i okolic, gości, miłośników literatury 7 września na Rynek Miejski

Czytamy "Przedwiośnie" S. Żeromskiego

Ostatnia aktualizacja: 2018-09-13 14:55:44

Nie po raz pierwszy bibliotekarze z człuchowskiej książnicy przekonali się, że prawdziwych przyjaciół biblioteki poznaje się na Narodowym Czytaniu.

Narodowe Czytanie

Ostatnia aktualizacja: 2018-07-27 12:50:35

Akcja „Narodowe Czytanie” organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą Pana Tadeusza Adama Mickiewicza. Biblioteka chętnie włączyła się w tę inicjatywę i co roku przygotowuje głośne czytanie w Człuchowie.