Mobilna gra miejska dla młodzieży

Premiera gry odbędzie się 17 października (sobota). Startujemy o godz. 11:00
Miejsce zbiórki: Rynek miejski w Człuchowie (koło fontanny)
Do udziału w grze potrzebny jest smartfon/tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną bezpłatną aplikację ActionTrack
Na najlepszych graczy czekają nagrody (urządzenia multimedialne)
Wydarzeniu towarzyszyć będzie marsz nordic walking, w którym wezmą udział uczestnicy Uniwersytetu Zdrowego Seniora.
Przed rozpoczęciem gry złożymy również kwiaty przy pomniku na Placu Bohaterów aby uczcić minutą ciszy pamięć poległych w Bitwie Warszawskiej.
Na zakończenie zapraszamy uczestników gry na ciepły poczęstunek
Udział w grze jest bezpłatny jednak wymaga wcześniejszego zapisu.
Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie
e-mail: bibliotekaczl@wp.pl

Regulamin gry

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2020 w ramach programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria1920”