Kadr 1920. Powrót do przeszłości

Premiera gry odbędzie się 17 października (sobota)

Start: godz. 11:00

Miejsce zbiórki: Rynek miejski w Człuchowie

Do udziału w grze potrzebny jest smartfon/tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną bezpłatną aplikację ActionTrack

Na najlepszych graczy czekają nagrody (urządzenia multimedialne)

Gracz przenosi się w czasie i wciela się w 15-letnią osobę mieszkającą w przedwojennym Człuchowie (Schlochau), w niemieckiej prowincji Marchia Graniczna.
Głównym celem gracza będzie spełnienie prośby żołnierki z Ochotniczej Legii Kobiet – przemycenie przez granicę pierścienia rodzinnego – a także pomoc napotkanym mieszkańcom, którzy dołożą do tej kontrabandy drobiazgi dla swoich bliskich. Uczestnik spotka rozmaite postacie, reprezentujące wielokulturowy przedwojenny Człuchów, poznając w ten sposób codzienność miasta i powiatu w 1920 roku. Udział w grze będzie także ekscytującym spacerem pełnym ciekawostek historycznych, dzięki któremu można będzie odkryć miasto na nowo.

W programie:
- 10:30 złożenie kwiatów przy pomniku na Placu Bohaterów
- 11:00 premiera gry
- marsz nordic walking - Uniwersytet Zdrowego Seniora
- loteria fantowa dla dorosłych
- ciepły poczęstunek dla uczestników gry
- 13:30 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Regulamin gry jest dostępny na stronie www.bibliotekawczluchowie.pl

Udział w grze jest bezpłatny jednak wymaga wcześniejszego zapisu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie

e-mail: bibliotekaczl@wp.pl

Zapisy trwaja do 16 października do godz. 15:00

Projekt "Mobilna gra miejska dla młodziezż powiatu człuchowskiego ph. Botwa Warszawska" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.