Projekt "e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści"

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności korzystania z internetu (w tym z e-usług publicznych) u 300 mieszkańców Człuchowa, którzy nie korzystali dotychczas z możliwości, jakie daje komputer z dostępem do Internetu (np. nie robią przelewów on-line, nie załatwiają spraw urzędowych przez internet, czy nie sprawdzają długości oczekiwania na przyjęcie przez lekarza-specjalistę NFZ). Oferujemy bezpłatne szkolenia, w małych grupach i przyjaznej atmosferze. Zajęcia  prowadzą trenerzy lokalni (przeszkoleni bibliotekarze). Na tą chwilę ze szkoleń skorzystało prawie 150 osób.

DZIĘKI PROJEKTOWI UCZESTNICZĄCE W NIM GMINY A TYM SAMYM BIBLIOTEKA: